środa, 8 sierpnia 2012

8! borówka

Borówka do owsianki marsz!

/płatki owsiane, otręby owsiane*, zarodki pszenne* gotowane na mleku+pudełeczko borówek amerykańskich/


*zmieniłam proporcje i używam więcej płatków, a otręby i zarodki w ilości ok.pół łyżeczki i smakuje lepiej :)

2 komentarze:

  1. Ojj tak kolorowo to nie ma ;) Schudłam 8-10kg w tamtym roku dzięki mż mc wr(mniej żreć mniej chlać więcej się ruszać). Przydałoby się zgubić kilka centymetrów(tak,kilogramy mnie nie obchodzą bo jeszcze cycki zmaleją) ale ćwiczeniami,radością,zdrowiem. Jedzenia muszę pilnować,bo miałam tendencje do kozaczenia(sen jest dla słabych,jedzenie jest dla słabych,odpoczynek jest dla słabych), jedzenia dwóch posiłków dziennie albo i jednego,testowania każdej najgłupszej z diet na sobie, picia energetyków w większej ilości niż wody mineralnej i szukania wymówek by nie ruszyć się z czterech lite itp. Generalnie zostały mi po LO zszargane nerwy,niska odporność, tarczyca,która świruje,słaby metabolizm i doświadczenie z kompulsami,jedzeniem/niejedzeniem emocjonalnym czy nerwicą.

    Szczęściem wyrosłam,zmądrzałam i przepraszam,że Cię rozczarowałam, jak wiele osób myślących,że nie miałam żadnych problemów i chce tylko schudnąć czy utrzymać wagę ;) Ściskam mocno. I mam nadzieję,że Ty nie chcesz chudnąć. A jeśli chcesz. To od razu mówię nie bierz wagi tylko kup centymetr i nie waż się. Obserwuj spadek po centymetrach. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ..nie musisz przepraszać, pytałam z ciekawości, bo wszystko u Ciebie tak fajnie się prezentuje. I cieszę się bardzo, że zmądrzałaś, dbaj o siebie bo to najważniejsze:* Ja nie chcę się odchudzać i nie chcę tyć, chcę tylko utrzymać to co mam;)też zmądrzałam, ściskam równie mocno i pozdrawiam:*
    Zaglądam do Ciebie regularnie:)

    OdpowiedzUsuń